Widgety

Standardowy poziomy

Forma widgetu wyświetlana pod artykułem, standardowy box zawierający sugestie treści w oparciu o profil behawioralny odwiedzającego użytkownika. Ilość rekomendacji zależy od budowy strony wydawcy- najczęściej box zawiera 4 rekomendacje, w tym jeden link sponsorowany.

Standardowy pionowy

Widget statyczny sugerujący treści. Box znajduje się w bocznej szpalcie i sugeruje artykuły w oparciu o zainteresowania przeglądającego.

Slider 1

Karuzela sugerująca artykuły. Użytkownik otrzymuje możliwość przeglądania kolejnych sugestii precyzyjnie dopasowanych do jego zainteresowań poprzez klikanie w strzałki. Widget może mieć 1 link sponsorowany, do 12 zajawek.

Slider 2

Karuzela sugerująca do 12 artykułów. Użytkownik otrzymuje możliwość przeglądania kolejnych sugestii precyzyjnie dopasowanych do jego zainteresowań poprzez klikanie w buttony. Widget może mieć 1 link sponsorowany.

Floating Sidebar

Forma pływająca widgetu, zawierająca 2 zajawki oraz 1 link sponsorowany. Widget może wyświetlić się w dowolnym momencie scrollowania Strony (np. w połowie przeczytanego artykułu). Forma zapewniająca wysokie CTRy.

FloorBar

forma widgetu wysuwanego od dołu strony. Box, zarówno jak i floating Sidebar, ma możliwość wysunięcia się w dowolnym momencie scrollowania strony. Posiada on od 3 do 5 zajawek, z jednym linkiem sponsorowanym. Charakteryzuje się bardzo wysokimi CTR-ami. Dodatkową możliwością jest Jego zwijanie i rozwijanie.

HOT BOX

forma widgetu umieszczanego jako box na stronach głównych i stronach kategorii. Posiada on dwie formy – poziomą oraz pionową do umieszczenia w sidebarze. W zależności od ilości sugestii treści może on zawierać do 3 linków sponsorowanych. Forma prezentuje najpopularniejsze informacje z serwisu tzw. Gorące tematy.