Co możemy zrobić
dla Wydawców ?

Angażujemy użytkowników dopasowaną treścią, zwiększając odsłony i przychody!

Załóż konto »

Co robi Nextclick?

Nextclick na podstawie analizy kontekstowej oraz behawioralnej według ścieżek zainteresowań i akcji Użytkowników proponuje najprecyzyjniej dobrane treści do ich oczekiwań.

Technologia wykorzystuje algorytmy Collaborative filtering, wyszukując bliźniaków behawioralnych konkretnych cookies w obrębie Twojego serwisu.

Korzyści dla mnie?

  • Spersonalizowane sugerowanie treści użytkownikom.
  • Wzrost zaangażowania Użytkowników na stronie.
  • Wydłużenie czasu, jaki Użytkownik spędza na stronie.
  • Wzrost generowanych odsłon.
  • Wzrost dochodu dzięki wyświetleniom reklam displayowych.
  • Dodatkowa monetyzacja serwisu dzięki linkowi sponsorowanemu, zaszytemu w narzędzie Nextclick.

Jak to wygląda w praktyce?

W praktyce jest to nieinwazyjny box, który osadzasz na swoim serwisie. Nazywając go przykładowo „Wybrane dla Ciebie”, sugerujesz Użytkownikom, że treści są odpowiednio dobrane do ich zainteresowań, dzięki czemu generują dodatkowy ruch na stronie.

Implementacja kodów jest bardzo prosta, narzędzie samo zbiera dane do sugestii przy pomocy protokołu „Open Graph”, przez co jest w pełni zautomatyzowane.

Jak wygląda Widget?

Widget Nextclick jest w pełni dostosowany do layoutu serwisu i Twoich potrzeb. Do Ciebie należy wybór, czy ma być on poziomy, pionowy czy floatingowy. Jeżeli masz problemy z CSS, jesteśmy tu po to, aby Ci pomóc! Wystarczy, że zgłosisz swoje potrzeby, my się tym zajmiemy.

Ile na tym zarobię?

Widget oprócz zajawek do treści serwisu posiada zaszyty link sponsorowany. Zarabiasz na każdym kliknięciu w link przenoszący Użytkownika na landing page kampanii content marketingowej.